Wymaga menedżera HR. Czekamy na Ciebie!

Dzień dobry!
Zagraniczna agencja modelek zlokalizowana w Australii, Sydney, do pracy zdalnej wymaga menedżera HR, (rekrutacja) biegle władającego językiem angielskim.
Wymagania dla wnioskodawcy: odpowiedzialny, pewny siebie użytkownik komputerów i smartfonów; Obecność doświadczenia i podstawa modeli będą twoją przewagą, ale nie jest to wymagane. Pragnienie pracy i zarabiania.
Twoje obowiązki będą obejmować: poszukiwanie nowych modeli, pracę w naszej firmie, wybór odpowiednich kandydatów (online bez obecności osobistej), doradzanie im na temat warunków pracy, wynagrodzenia, zakwaterowania, wiz i innych kwestii związanych z ich działalnością.
Praca jest zdalna, będziesz potrzebować regularnego dostępu do Internetu za pośrednictwem komputera stacjonarnego lub laptopa, a także smartfona z zainstalowaną aplikacją whatsap. Harmonogram jest bezpłatny. Czas pracy, który sam wybierzesz. Ale wielkość twojej pensji zależy od twojej aktywności.
Płatność – oferujemy wysoki procent każdej umowy.
Więcej informacji osobiście. Skontaktuj się z whatsap pod numerem wskazanym w profilu. Kontaktując się, powiedz, że jesteś związany z pracą HR managera.
Czekamy na Ciebie!

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

четыре − один =